МЕТОДИСТИ

/Files/images/Сарапіна.pngСарапіна Н.А. здійснює: розподіл та видачу підручників, інвентаризацію бібліотечних фондів підручників, посібників та надання методичної допомоги бібліотекарям шкіл району, організацію ефективної системи методичної роботи з учителями хімії, біології, екології, основ здоров'я, історії, правознавства та географії, надання методичної допомоги Коропській, Карильській, Червоненській, Вербівській, Крисківській та Іваньківській ЗОШ.

/Files/images/Черниш.pngЧерниш М.В. здійснює:

організацію ефективної системи методичної роботи з учителями математики, фізики, інформатики, астрономії, основ економіки, трудового навчання, фізичної культури та захисту Вітчизни, подання звітності в облуон та ОІППО стосовно комп’ютерної техніки в, аналіз та оформлення звітності про поглиблене вивчення предметів, курсів за вибором, факультативів та профілів навчання, надання методичної допомоги Покошицькій, Свердловській, Оболонській, Шабалинівській, Радичівській та Вишенській ЗОШ.

/Files/images/Муквич.pngМуквич В. І. здійснює: організацію ефективної системи методичної роботи з учителями української мови та літератури, російської мови, світової літератури,іноземної мови, організацію позакласної та позашкільної виховної роботи в школах району, надання методичної допомоги Лукнівській, Атюшівській, Жовтневій, Понорницькій, Нехаївській ЗОШ та Риботинському НВК.

/Files/images/Гнип.pngГнип О.В. здійснює:

надання методичної допомоги керівникам шкіл, класним керівникам, вчителям у підвищенні та поглибленні знань з психології через організацію та проведення психолого-педагогічних семінарів, керівництво роботою районної психолого-медико-педагогічної консультації.

/Files/images/Жабко.pngЖабко Л.Ф. здійснює:

навчально-методичне консультування педагогічних та керівних працівників дошкільних закладів, організацію ефективної системи методичної роботи з учителями музичного, образотворчого мистецтва та художньої культури, організацію роботи з обдарованими дітьми, організацію та проведення районних етапів олімпіад та конкурсів.

Секретар-друкарка Клязник І.Б. здійснює:

друкування матеріалів методичного кабінету та відділу освіти, 3) ведення діловодства, вхідного і вихідного листування, 7) оформлення підписки періодичної преси для райво.

Кiлькiсть переглядiв: 145

Коментарi